zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK TECHNICKÉHO DOZORU STAVBY (Šumperk)

Rádi organizujete, komunikujete s lidmi a máte smysl pro pořádek? Pro náš tým technických dozorů stavby ochvatu Bludova hledáme administrativní podporu.

CO VÁS ČEKÁ?

Vaše práce bude pestrá, dynamická a velmi potřebná. Budete spolupracovat na administrativních činnostech našeho týmu technického dozoru stavby obchvatu Bludova. Ovlivníte atmosféru celého pracoviště i vnímání naší společnosti dalšími partnery.

K tomu patří hlavně:

  • evidence dokumentace a korespondence, archiv dokumentů (tištěných i elektronických)
  • zajištění korespondence související se zakázkou, kompletace zpráv a dokumentů,

ale také:

  • objednávání kancelářských potřeb, pracovních pomůcek, občerstvení atd.
  • částečná spolupráce s centrálou společnosti v Brně (účetní doklady atd.)
  • organizační zajištění porad.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

    • jste samostatní, ale umíte spolupracovat v týmu a táhnout za jeden provaz
    • baví komunikovat s lidmi, dobře se vyjadřujete – písemně i ústně
    • jste organizačně zdatní, máte přehled, svou agendu máte vždy v pořádku
    • umíte to dobře s počítačem
    • jste ochotní pomoci ostatním, být oporou

POTŘEBUJEME OD VÁS

    • kultivované vyjadřování včetně formálně správné úpravy dokumentů
    • velmi dobré znalosti kancelářských programů (budete psát a formátovat texty, pracovat s tabulkami, sdílet dokumenty, plánovat online setkání)
    • zkušenosti s administrativními činnostmi
    • řidičský průkaz sk. B (k příležitostným cestám po regionu)

NABÍZÍME VÁM

    • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
    • podporu Vašeho osobního i profesního růstu
    • finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem
    • možnost služebního vozidlo i pro soukromé účely
    • flexibilitu pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
    • přátelskou a neformální firemní kulturu, na tom si zakládáme
    • pohodlné kancelářské zázemí
    • plus balík dalších zajímavých firemních benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna, sick days, finanční příspěvek na svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon s datovým balíčkem, kávu a nápoje na pracovišti.

Vaše pracoviště bude v kancelářské budově v Šumperku, Žerotínova 830/63.

Možnost je i zkráceného úvazku v rozsahu minimálně 30 hod/týdně.

Nastoupit můžete 1.10.2022 nebo dle dohody.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou po dobu projektu v délce 3 roky s možností další spolupráce v regionu.

Zní to dobře? Chcete se dozvědět víc? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na jobs@hbh.cz