companies that write business plans cours de dissertation conomique help writing descriptive essays booth mba essays buy thesis font essay for and against money can buy happiness dissertation sur le theatre africain pay for assignment how to write a speech from your point of view
zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

PROJEKTANT - PLYN (Brno)

Chcete se podílet na rozvoji velkých dopravních liniových staveb? Máte chuť uplatnit svoji odbornost a profesionalitu? Dáme Vám příležitost.

Jsme nezávislá projektová a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury. Sdružujeme více než 200 špičkových odborníků. Pracujeme na největších a nejzajímavějších projektech v České republice, na Slovensku i jinde v zahraničí. Rozumíme svému odboru, máme výborné zázemí, přátelskou firemní kulturu. Posouváme náš obor dál k budoucnosti.

Hledáme projektanta se zaměřením na produktovody – plynové sítě – přeložky a přípojky u silničních staveb

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • jste samostatní, ale umíte spolupracovat v týmu a táhnout za jeden provaz
  • odborná zdatnost a profesionalita je pro Vás důležitá, dále se vzděláváte
  • jste odpovědní a spolehliví, máte technický cit
  • umíte prezentovat a argumentačně podpořit technické řešení

CO VÁS ČEKÁ?

Budete samostatně vytvářet projekty přípojek a přeložek nízkotlakých, středotlakých a vysokotlakých plynovodů v souvislosti s výstavbou nových komunikací převážně dálničního typu, ale i oprav silnic nižších tříd včetně městských.

K tomu patří:

  • projednání technického řešení s příslušným vlastníkem, popř. správcem plynárenského zařízení
  • koordinace a spolupráce s ostatními zpracovateli v rámci společnosti
  • sestavení výkazu výměr a rozpočet
  • průzkum terénu pro zpracovávané projekty
  • psaní technických zpráv, dopisů, stanovisek a žádostí o vyjádření
  • studium norem, technických podmínek a jiných předpisů
  • vzdělávání se a zavádění nových poznatků a technických řešení do praxe

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • VŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího technického oboru
  • znalost TPG (předpisy a pravidla plynárenských zařízení) a příslušných norem
  • znalost řídících dokumentů plynáren (obsah a rozsah projektové dokumentace)
  • schopnost pracovat v programech AutoCAD, MS Office, výhodou je znalost ASPE a Civil 3D
  • samostatnost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz a ochotu příležitostně cestovat
  • vítáme autorizaci v oboru - Technologická zařízení staveb nebo Městské inženýrství nebo ochotu ji získat
  • uvítáme i členství v Asociaci projektantů plynárenských zařízení

NABÍZÍME VÁM

  • možnost podílet se na projektech největších dopravních staveb v České republice a na Slovensku
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • podporu Vašeho osobního i profesního růstu, to je pro nás důležité
  • finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem
  • flexibilitu pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
  • přátelskou a neformální firemní kulturu, na tom si zakládáme
  • balík zajímavých firemních benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna, sick days, finanční příspěvek na svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon s datovým balíčkem, příležitostné využití služebního vozidla pro soukromé účely, kávu a nápoje na pracoviště zdarma
  • odpovídající kanceláře s velmi dobrou dostupností MHD
  • možnost zkráceného úvazku nebo externí spolupráce

Vaše pracoviště bude v sídle společnosti v Brně, Kabátníkova 5, 602 00.

Nastoupit můžete ihned, případně dle dohody.

Zní to dobře? Chcete se dozvědět víc? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na adresu jobs@hbh.cz. Těšíme se na Vás.