zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

PROJEKTANT - PLYN (Brno)

Chcete se podílet na rozvoji velkých dopravních liniových staveb? Máte chuť uplatnit svoji odbornost a profesionalitu? Dáme Vám příležitost.

Jsme nezávislá projektová a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury. Sdružujeme více než 200 špičkových odborníků. Pracujeme na největších a nejzajímavějších projektech v České republice, na Slovensku i jinde v zahraničí. Rozumíme svému oboru, máme výborné zázemí, přátelskou firemní kulturu. Posouváme náš obor dál k budoucnosti.

Hledáme projektanta se zaměřením na produktovody – plynové sítě – přeložky a přípojky u silničních staveb

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • jste samostatní, ale umíte spolupracovat v týmu a táhnout za jeden provaz
  • odborná zdatnost a profesionalita je pro Vás důležitá, dále se vzděláváte
  • jste odpovědní a spolehliví, máte technický cit
  • umíte prezentovat a argumentačně podpořit technické řešení

CO VÁS ČEKÁ?

Budete samostatně vytvářet projekty přípojek a přeložek nízkotlakých, středotlakých a vysokotlakých plynovodů v souvislosti s výstavbou nových komunikací převážně dálničního typu, ale i oprav silnic nižších tříd včetně městských.

K tomu patří:

  • projednání technického řešení s příslušným vlastníkem, popř. správcem plynárenského zařízení
  • koordinace a spolupráce s ostatními zpracovateli v rámci společnosti
  • sestavení výkazu výměr a rozpočet
  • průzkum terénu pro zpracovávané projekty
  • psaní technických zpráv, dopisů, stanovisek a žádostí o vyjádření
  • studium norem, technických podmínek a jiných předpisů
  • vzdělávání se a zavádění nových poznatků a technických řešení do praxe

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • VŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího technického oboru
  • znalost TPG (předpisy a pravidla plynárenských zařízení) a příslušných norem
  • znalost řídících dokumentů plynáren (obsah a rozsah projektové dokumentace)
  • schopnost pracovat v programech AutoCAD, MS Office, výhodou je znalost ASPE a Civil 3D
  • samostatnost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz a ochotu příležitostně cestovat
  • vítáme autorizaci v oboru - Technologická zařízení staveb nebo Městské inženýrství nebo ochotu ji získat
  • uvítáme i členství v Asociaci projektantů plynárenských zařízení

NABÍZÍME VÁM

  • možnost podílet se na projektech největších dopravních staveb v České republice a na Slovensku
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • podporu Vašeho osobního i profesního růstu, to je pro nás důležité
  • finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem
  • flexibilitu pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
  • přátelskou a neformální firemní kulturu, na tom si zakládáme
  • balík zajímavých firemních benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna, sick days, finanční příspěvek na svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon s datovým balíčkem, příležitostné využití služebního vozidla pro soukromé účely, kávu a nápoje na pracoviště zdarma
  • odpovídající kanceláře s velmi dobrou dostupností MHD
  • možnost zkráceného úvazku nebo externí spolupráce

Vaše pracoviště bude v sídle společnosti v Brně, Kabátníkova 5, 602 00.

Nastoupit můžete ihned, případně dle dohody.

Zní to dobře? Chcete se dozvědět víc? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na adresu jobs@hbh.cz. Těšíme se na Vás.