zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

PROJEKTANT - ELEKTRO (Brno)

Pojďte s námi tvořit velké dopravní liniové stavby. Budete mít skvělé zázemí, velkou samostatnost, všeobecnou podporu a okolo fajn lidi. Získáte zkušenosti na velkých, často unikátních projektech.

Jsme stabilní a perspektivní projektová a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury, mezi TOP 5 ve svém oboru. Pracujeme na největších a nejzajímavějších projektech v České republice a na Slovensku. Rozumíme svému odboru, máme výborné zázemí, neformální firemní kulturu. Aktivně se účastníme zavádění procesů digitalizace stavebnictví a patříme ke špičce v zavádění informačního modelování na infrastrukturních stavbách. Posouváme náš obor dál k budoucnosti.

Hledáme samostatného projektanta/projektantku se zaměřením "elektro" pro posílení současného týmu v Brně.

CO VÁS ČEKÁ

Budete vytvářet projekty elektro objektů – silových a sdělovacích vedení, trafostanic a veřejného osvětlení v souvislosti s výstavbou komunikací převážně dálničního typu.
Konkrétně to znamená:

  • samostatná projekční činnost
  • koordinace a spolupráce s ostatními zpracovateli v rámci společnosti
  • projednání technického řešení s příslušným vlastníkem
  • tvorba rozpočtů pro uvedené projekty
  • průzkum terénu pro zpracovávané projekty
  • psaní technických zpráv, dopisů, stanovisek a žádostí o vyjádření
  • vzdělávání se a zavádění nových poznatků a technických řešení do praxe, účast na zajímavých exkurzích
  • počítáme i s Vaším zapojením do tvorby, využití a rozvoje BIM pro elektro a sdělovací objekty.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME

jste samostatní, ale umíte spolupracovat v týmu, dobře komunikujete
odborná zdatnost je pro Vás důležitá, dále se vzděláváte
umíte prezentovat a argumentačně podpořit své technické řešení
alespoň 3 roky se pohybujete na obdobné pozici
využíváte softwarové možnosti k efektivnímu technickému řešení, zajímá vás BIM

POTŘEBUJEME OD VÁS

VŠ vzdělání v oboru silnoproudá elektrotechnika a energetika nebo telekomunikační systémy
velmi dobrou znalost AutoCAD, MS Office
po zaučení schopnost práce v programech ASPE, KROS, Civil 3D a zpracování světelně technických výpočtů v programu Dialux
samostatnost, odpovědnost
alespoň základní, pasivní znalost angličtiny
ochotu příležitostně cestovat
zájem získat autorizaci v oboru Technologická zařízení staveb, případně Městské inženýrství a zkoušku podle vyhl. 194/2022 Sb pro samostatné projektování.

NABÍZÍME VÁM

  • možnost podílet se na projektech největších dopravních staveb v České republice a na Slovensku
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • odborná školení a celkovou podporu Vašeho osobního i profesního růstu
  • měsíční mzdu + roční bonusy, kvalifikační příplatky
  • pružnou pracovní dobu a možnost částečně pracovat z domu
  • přátelskou, spolupracující a neformální firemní kulturu
  • balík zajímavých firemních benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna, sick days, finanční příspěvek na svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon s datovým balíčkem, možnost využít služební vozidlo pro soukromé účely, kávu a nápoje na pracovišti
  • odpovídající kanceláře s velmi dobrou dostupností MHD, stojany na kola na vlastním dvoře.

Vaše pracoviště bude v sídle společnosti v Brně, Kabátníkova 5.

Nastoupit můžete ihned, případně dle dohody. Možná je i práce na zkrácený úvazek.

Zní to dobře? Chcete se dozvědět víc? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na adresu jobs@hbh.cz. Těšíme se na Vás.