ohio state admission essay someone to do my assignment mla formatted research paper roy masters gravity thesis dissertation projects in it social benefits of marijuana non profit business plans help homework metric system man is a social animal how to write a speech from your point of view
zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK TECHNICKÉHO DOZORU STAVBY (Uherské Hradiště)

Chcete se podílet na rozvoji velkých dopravních liniových staveb? Máte chuť uplatnit a dále rozvíjet svoje komunikační schopnosti a smysl pro pořádek?

Jsme nezávislá projektová a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury. Sdružujeme více než 200 špičkových odborníků. Pracujeme na největších a nejzajímavějších projektech v České republice a na Slovensku. Rozumíme svému odboru, máme výborné zázemí, přátelskou firemní kulturu. Posouváme náš obor dál k budoucnosti.

Pro stavbu dálnice D55 v oblasti Uherského Hradiště (cutt.ly/D55-5507) hledáme pracovníka pro administrativní podporu týmu technických dozorů.

CO VÁS ČEKÁ?

Budete zajišťovat administrativní činnosti týmu technického dozoru a celkově péči o chod pracoviště. Vaše práce bude pestrá, dynamická a velmi potřebná. Budete ovlivňovat atmosféru celého pracoviště i vnímání naší společnosti dalšími partnery.

K tomu patří:

  • zajištění korespondence související se zakázkou
  • kompletace zpráv a dokumentů
  • vedení archivu dokumentů (tištěných i elektronických)
  • spolupráce s centrálou společnosti (účtárna, personální oddělení)
  • organizační zajištění porad
  • objednávání kancelářských potřeb, pracovních pomůcek, občerstvení atd.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • jste samostatní, ale umíte spolupracovat v týmu a táhnout za jeden provaz
  • baví komunikovat s lidmi, dobře se vyjadřujete – písemně i ústně
  • jste organizačně zdatní, máte přehled, svou agendu máte vždy v pořádku
  • umíte to dobře s počítačem
  • jste ochotní pomoci ostatním, být oporou

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • nejméně SŠ vzdělání – stavební obor Vám pomůže, ale není podmínkou
  • zkušenosti s administrativními činnostmi
  • organizační schopnosti, komunikační dovednosti
  • velmi dobré znalosti kancelářských programů, uvítáme znalost prostředí MS Office 365
  • řidičský průkaz sk. B (budete příležitostně cestovat po regionu)

NABÍZÍME VÁM

  • možnost podílet se na projektech velkých dopravních staveb ve Vašem regionu
  • práci na dobu (nejméně) tří let v blízkém okolí Uherského Hradiště s vyhlídkou na pokračování
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • podporu Vašeho osobního i profesního růstu
  • finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem
  • služební vozidlo i pro soukromé účely
  • flexibilitu pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
  • přátelskou a neformální firemní kulturu, na tom si zakládáme
  • odpovídající kancelářské zázemí
  • plus balík dalších zajímavých firemních benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna, sick days, finanční příspěvek na svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon s datovým balíčkem, kávu a nápoje na pracovišti.

Vaše pracoviště bude v blízkém okolí Uherského Hradiště.

Možnost je i zkráceného úvazku v rozsahu minimálně 30 hod/týdně.

Nastoupit můžete od 1.11.2020.

Zní to dobře? Chcete se dozvědět víc? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na adresu jobs@hbh.cz.