zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

PROJEKTANT MOSTNÍCH A INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ (Olomouc)

Chcete se podílet na rozvoji velkých dopravních liniových staveb? Máte chuť uplatnit a rozvíjet svoji odbornost společně se zkušenými profesionály? Uvítáte být součástí fungujícího týmu s neformální pracovní atmosférou?

Jsme nezávislá projektová a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury. Pracujeme
na největších a nejzajímavějších projektech v České republice a na Slovensku. Rozumíme svému oboru, máme výborné zázemí. Aktivně se účastníme zavádění procesů digitalizace stavebnictví a BIM obecně. Posouváme náš obor dál k budoucnosti.

Pro ateliér v Olomouci hledáme posilu s chutí podílet se na tvorbě projektové dokumentace velkých dopravních staveb, převážně betonových mostních konstrukcí, opěrných zdí a protihlukových stěn.

    CO VÁS ČEKÁ

    Samostatná projekční činnost dle úrovně vašich zkušeností.

    K tomu patří:

    • psaní technických zpráv, výpočty, zpracování podkladů pro rozpočty, kompletace projektů a další související práce
    • průzkum terénu a příležitostně účast na stavbách
    • průběžné vzdělávání, zvyšování kvalifikace, zavádění nových poznatků do praxe

    OČEKÁVÁME OD VÁS

    • ukončené vysokoškolské vzdělání (Bc. nebo Ing.) v oboru konstrukce a dopravní stavby
    • schopnost samostatně pracovat v programech AutoCAD, MS Office
    • uvítáme znalost IDEA StatiCa, Geo 5, Midas Civil, Revit
    • samostatnost i schopnost týmové spolupráce
    • zájem o další odborný růst
    • řidičský průkaz a ochotu příležitostně cestovat

    NABÍZÍME VÁM

    • možnost podílet se na projektech největších dopravních staveb v České republice a na Slovensku
    • být u rozvoje digitalizace procesů ve stavebnictví
    • podporu ve Vašem osobním i profesním růstu, to je pro nás důležité
    • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
    • mzdu odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem, příplatky za kvalifikaci, bonusy
    • flexibilitu pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
    • přátelskou a neformální firemní kulturu, na tom si zakládáme
    • balík zajímavých firemních benefitů – 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna, sick days, stravenky, finanční příspěvek na svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon s datovým balíčkem, kávu a nápoje na pracovišti zdarma
    • odpovídající kanceláře s velmi dobrou dostupností

    Nastoupit můžete hned nebo dle dohody. Vaše pracoviště bude na naší pobočce Olomouc, Železniční 547/4A.

    Zní to dobře? Chcete se dozvědět víc? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na adresu jobs@hbh.cz.  Nebo zavolejte naší HR Evě Cenkové – 604 290 664. Těšíme se na Vás.