zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

Projektant mostních konstrukcí (Olomouc)

Chcete se podílet na rozvoji velkých dopravních liniových staveb? Máte chuť uplatnit a rozvinout své odborné zkušenosti z oboru mostní konstrukce?  Uvítáte být součástí fungujícího týmu s příjemnou pracovní atmosférou?

 Jsme nezávislá projektová a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury. Sdružujeme více než 200 špičkových odborníků. Pracujeme na největších a nejzajímavějších projektech v České republice, na Slovensku i jinde v zahraničí. Rozumíme svému odboru, máme výborné zázemí, přátelskou firemní kulturu. Posouváme náš obor dál k budoucnosti.

Hledáme kolegyni nebo kolegu se zájmem:

  • Podílet se na tvorbě projektové dokumentace zaměřené zejména na mostní a inženýrské konstrukce
  • Pracovat samostatně, přijmout zodpovědnost, sdílet zkušenosti
  • Nebo učit se a profesně růst pod vedením zkušených odborníků

Náplň práce:

  • Samostatná projekční činnost – návrh, kreslení, výpočty a další související práce
  • Psaní technických zpráv, žádostí o vyjádření, zpracování podkladů pro rozpočty
  • Konzultace a koordinace prací s kolegy
  • Průzkum terénu pro zpracovávané projekty, účast na stavbách
  • Vzdělávání se a zavádění nových poznatků a technických řešení do praxe
  • Studium norem, TP a jiných souvisejících předpisů
  • Kompletace projektů

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání (Bc. nebo Ing.) v oboru konstrukce a dopravní stavby
  • Samostatnost a schopnost týmové spolupráce
  • Zodpovědný přístup k práci a zájem o další odborný růst
  • Schopnost pracovat v programech AutoCAD, MS Office (Word, Excel)
  • Uvítáme znalost programovacích systémů IDEA StatiCa, Geo 5, Midas Civil
  • Oceníme praxi a celkovou orientaci v oboru, technický cit
  • Výhodou je znalost technické – stavební angličtiny
  • Řidičský průkaz a ochotu příležitostně cestovat

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na projektech největších dopravních staveb v České republice a na Slovensku – zpracování projektů betonových mostních konstrukcí, opěrných zdí a protihlukových stěn
  • Prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem
  • Flexibilitu pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
  • Podpoříme Vás ve Vašem osobním i profesním růstu, to je pro nás důležité
  • Zakládáme si na přátelské a neformální firemní kultuře
  • Nabízíme i balík zajímavých firemních benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, rozpočet pro svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon i pro soukromé účely, využití služebního vozidla pro soukromé účely, pitný režim na pracovišti a další
  • Moderní kanceláře s velmi dobrou dopravní dostupností

Nastoupit můžete ihned, případně dle dohody.

Vaše pracoviště bude na naší pobočce Olomouc, Železniční 547/4A.

Pokud je pro Vás tato příležitost zajímavá a chcete se zúčastnit výběrového řízení, zašlete svůj životopis a motivační dopis na jobs@hbh.cz. Těšíme se na Vás!