zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

SPECIALISTA PRO ROZPOČTY DÁLNIC - D55 (Bzenec) nebo D49 (Hulín)

Hledáme dva rozpočtáře pro stavbu dálnice D 55 5509 Moravský Písek – Bzenec a pro stavbu D49 4901 Hulín – Fryšták  Oceníme Vaši zkušenost s rozpočty nebo Vám dáme příležitost ji získat!

CO VÁS ČEKÁ

Vaše pozice je velmi důležitá, samostatná a perspektivní. Budete mít na starost péči o finanční toky stavby v rámci technického dozoru. Nehodíme vás do vody – kompletně vás zaškolíme, povede vás zkušený kolega.

K tomu patří:

  • evidence a kontrola běžné fakturace zhotovitele
  • evidence, kontrola a posouzení předložených změn nebo nároků z pohledu rozpočtování (ve spolupráci s našimi odbornými specialisty)

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME

  • jste odpovědní, důslední a pečliví, umíte si stanovit priority
  • pracujete samostatně, ale táhnete za jeden provaz s týmem dozorů
  • hodit se vám bude stavební nebo ekonomické vzdělání
  • výhodou je pro vás znalost rozpočtového programu (ASPE a podobné)

POTŘEBUJEME OD VÁS

  • znalost alespoň základních principů rozpočtování staveb
  • orientaci v předpisech a podmínkách dopravnách staveb, u začínajících vůli se do nich ponořit
  • odpovídající znalost práce s výpočetní technikou
  • řidičský průkaz a ochotu cestovat

NABÍZÍME VÁM

  • základní mzdu + jasný systém bonusů
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • podporu v dalším vzdělávání
  • přátelskou a neformální firemní kulturu
  • balík zajímavých firemních benefitů včetně služebního vozidla pro soukromé účely
  • velmi perspektivní specializaci s přesahem do práva a technické problematiky

Vaše pracoviště bude v kancelářské budově v Bzenci v případě D55 a v Hulíně-Záhlinicích na stavbě D49.

Nastoupit můžete ihned nebo dle dohody.

Zní to dobře? Chcete se dozvědět víc? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na jobs@hbh.cz. Těšíme se na Vás.