research paper bibliography example homework helper analogies power essay writing different ways to write an essay grinch writing paper essay on terrorism content of term paper
zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK TECHNICKÉHO DOZORU STAVBY (Uherské Hradiště)

Chcete se podílet na rozvoji velkých dopravních liniových staveb? Máte chuť uplatnit a dále rozvíjet svoje komunikační schopnosti a smysl pro pořádek?

Jsme nezávislá projektová a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury. Sdružujeme více než 200 špičkových odborníků. Pracujeme na největších a nejzajímavějších projektech v České republice a na Slovensku. Rozumíme svému odboru, máme výborné zázemí, přátelskou firemní kulturu. Posouváme náš obor dál k budoucnosti.

Pro stavbu dálnice D55 v oblasti Uherského Hradiště (cutt.ly/D55-5507) hledáme pracovníka pro administrativní podporu týmu technických dozorů.

CO VÁS ČEKÁ?

Budete zajišťovat administrativní činnosti týmu technického dozoru a celkově péči o chod pracoviště. Vaše práce bude pestrá, dynamická a velmi potřebná. Budete ovlivňovat atmosféru celého pracoviště i vnímání naší společnosti dalšími partnery.

K tomu patří:

  • zajištění korespondence související se zakázkou
  • kompletace zpráv a dokumentů
  • vedení archivu dokumentů (tištěných i elektronických)
  • spolupráce s centrálou společnosti (účtárna, personální oddělení)
  • organizační zajištění porad
  • objednávání kancelářských potřeb, pracovních pomůcek, občerstvení atd.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • jste samostatní, ale umíte spolupracovat v týmu a táhnout za jeden provaz
  • baví komunikovat s lidmi, dobře se vyjadřujete – písemně i ústně
  • jste organizačně zdatní, máte přehled, svou agendu máte vždy v pořádku
  • umíte to dobře s počítačem
  • jste ochotní pomoci ostatním, být oporou

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • nejméně SŠ vzdělání – stavební obor Vám pomůže, ale není podmínkou
  • zkušenosti s administrativními činnostmi
  • organizační schopnosti, komunikační dovednosti
  • velmi dobré znalosti kancelářských programů, uvítáme znalost prostředí MS Office 365
  • řidičský průkaz sk. B (budete příležitostně cestovat po regionu)

NABÍZÍME VÁM

  • možnost podílet se na projektech velkých dopravních staveb ve Vašem regionu
  • práci na dobu (nejméně) tří let v blízkém okolí Uherského Hradiště s vyhlídkou na pokračování
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • podporu Vašeho osobního i profesního růstu
  • finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem
  • služební vozidlo i pro soukromé účely
  • flexibilitu pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
  • přátelskou a neformální firemní kulturu, na tom si zakládáme
  • odpovídající kancelářské zázemí
  • plus balík dalších zajímavých firemních benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna, sick days, finanční příspěvek na svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon s datovým balíčkem, kávu a nápoje na pracovišti.

Vaše pracoviště bude v blízkém okolí Uherského Hradiště.

Možnost je i zkráceného úvazku v rozsahu minimálně 30 hod/týdně.

Nastoupit můžete od 1.11.2020.

Zní to dobře? Chcete se dozvědět víc? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na adresu jobs@hbh.cz.