zde se nacházíte:
Home > Careers > Early careers

Early careers

internships – master thesis – first employment

Early careers

[Translation in progress]Chcete propojit své teoretické znalosti s realitou a porozumět tak lépe souvislostem? Je pro Vás zajímavé získat pracovní zkušenosti již během studia? Hledáte své první zaměstnání?

Naši přední inženýři se s Vámi rádi podělí o své dlouholeté odborné zkušenosti.

Pokud máte zájem o spolupráci, zašlete nám strukturovaný životopis a pár slov k tomu na naše HR oddělení -  jobs@hbh.cz.

Naše společnost léta úspěšně spolupracuje se stavebními a dopravními fakultami českých vysokých škol. Spolupráci s vysokými školami spouštíme i na Slovensku. Naši inženýři jsou pravidelně členy komisí u státních závěrečných zkoušek a aktivně se podílí na výzkumu i výuce.

Nadaným studentům posledních ročníků vysokých škol poskytujeme možnost odborných konzultací a vedení diplomové práce. Už během studia u nás můžete formou brigády získat konkrétní představu o Vaší specializaci a ovlivnit tak svou profesní budoucnost. Máme pochopení pro Vaše aktuální znalosti i potřebu skloubit práci se studiem. Při zaškolení a odborném růstu se můžete spolehnout na zkušenosti a ochotu předních inženýrů s mnohaletou praxí v oboru.

Řada mladých kolegů s námi začala spolupráci během vysokoškolského studia a nastoupila k nám do svého prvního zaměstnání. Můžete to být i Vy, ozvěte se nám.