do my essay me uk diabetes term paper best cv writing services in uk custom admissions essay masters program custom research paper writing service purdue owl sample research paper community service essay introduction best essay maker science argumentative essay topics
zde se nacházíte:
Home > Careers > Early careers

Early careers

internships – master thesis – first employment

Early careers

[Translation in progress]Chcete propojit své teoretické znalosti s realitou a porozumět tak lépe souvislostem? Je pro Vás zajímavé získat pracovní zkušenosti již během studia? Hledáte své první zaměstnání?

Naši přední inženýři se s Vámi rádi podělí o své dlouholeté odborné zkušenosti.

Pokud máte zájem o spolupráci, zašlete nám strukturovaný životopis a pár slov k tomu na naše HR oddělení -  jobs@hbh.cz.

Naše společnost léta úspěšně spolupracuje se stavebními a dopravními fakultami českých vysokých škol. Spolupráci s vysokými školami spouštíme i na Slovensku. Naši inženýři jsou pravidelně členy komisí u státních závěrečných zkoušek a aktivně se podílí na výzkumu i výuce.

Nadaným studentům posledních ročníků vysokých škol poskytujeme možnost odborných konzultací a vedení diplomové práce. Už během studia u nás můžete formou brigády získat konkrétní představu o Vaší specializaci a ovlivnit tak svou profesní budoucnost. Máme pochopení pro Vaše aktuální znalosti i potřebu skloubit práci se studiem. Při zaškolení a odborném růstu se můžete spolehnout na zkušenosti a ochotu předních inženýrů s mnohaletou praxí v oboru.

Řada mladých kolegů s námi začala spolupráci během vysokoškolského studia a nastoupila k nám do svého prvního zaměstnání. Můžete to být i Vy, ozvěte se nám.