zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra > Volná místa

Volná místa

perspektiva – stabilita – osobní růst

PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB – senior (Brno)

Pojďte s námi tvořit velké liniové dopravní stavby. Uplatníte autorizaci, získáte nové zkušenosti a reference, budete mít skvělé zázemí a okolo fajn lidi.

Jsme stabilní a perspektivní projektová a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury, mezi TOP 5 ve svém oboru. Pracujeme na největších a nejzajímavějších projektech v České republice a na Slovensku. Rozumíme svému odboru, máme výborné zázemí, neformální firemní kulturu. Aktivně se účastníme zavádění procesů digitalizace stavebnictví včetně BIM. Posouváme náš obor dál k budoucnosti.

Rozšiřujeme ateliér vodohospodářských staveb v Brně – hledáme zkušeného projektanta / projektantku s autorizací.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME

  • jste samostatná/ý, ale umíte spolupracovat v týmu a táhnout za jeden provaz
  • jste odborník, umíte argumentačně podpořit a obhájit technické řešení
  • chcete za sebou vidět výsledky, dílo posouváte kupředu
  • dále se vzděláváte, využíváte softwarové možnosti k efektivnímu technickému řešení, zajímá vás BIM
  • v ideálním případě máte zkušenosti se zakázkami pro ŘSD, našeho největšího zákazníka

CO VÁS ČEKÁ

  • budete se podílet na projektech vodohospodářských zařízení souvisejících s výstavbou nových komunikací převážně dálničního typu (různé typy nádrží a prvků pro zadržování vody v krajině, vodovody, vodoteče, kanalizace, meliorace, závlahy atd.) ve všech stupních projektové dokumentace
  • převezmete odpovědnost za technické řešení a vedení vodohospodářské části zakázky
  • budete spolupracovat na rozvoji pracovních postupů a vlastních softwarových nástrojů
  • nehodíme vás při tom do vody, můžete se spolehnout na podporu zkušených autorizovaných kolegů

K tomu patří i:

  • samostatná projekční činnost
  • aktivní účast na jednáních
  • studium technických řešení, podkladů, legislativních požadavků a technických podmínek
  • výpočty, dimenze vodohospodářských zařízení
  • sestavení výkazu výměr
  • zpracování technických zpráv
  • průzkumy v terénu a exkurze na zajímavé stavby.

POTŘEBUJEME OD VÁS

  • VŠ, ideálně obor vodohospodářské stavby a cca 5 let zkušeností v projekci vodohospodářských objektů
  • autorizaci v oboru
  • schopnost pracovat v AutoCAD, chuť učit se CIVIL 3D (HEC a GIS výhodou)
  • řidičský průkaz

NAJDETE U NÁS

  • možnost podílet se na projektech největších dopravních staveb v České republice a na Slovensku
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • finanční ohodnocení dle vašich schopností, měsíční mzdu + roční bonusy
  • účast na školeních a konferencích dle vašeho výběru a preferencí
  •  pružnou pracovní dobu, občas je možné pracovat z domu
  • výborný kolektiv a neformální firemní kulturu, na tom si zakládáme
  • balík zajímavých firemních benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna, sick days, finanční příspěvek na svůj rozvoj a odpočinek, mobilní telefon a data, možnost využít služební vozidlo pro soukromé účely, kávu a nápoje na pracovišti
  • odpovídající kanceláře kousek od centra s velmi dobrou dostupností MHD, v dosahu cyklostezka, možnost uschování kol ve dvoře, sprcha

Kancelář budete mít v sídle společnosti v Brně, Kabátníkova 5.

Nastoupit můžete v lednu 2024 nebo dle dohody. Možný je i zkrácený úvazek.

Zní to dobře? Pak nám zašlete svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise na adresu jobs@hbh.cz. Chcete se dozvědět víc? Volejte naší HR, Evě Cenkové, tel. 604 290 664. Těšíme se na vás.