help essay scholarship a beautiful mind essay business studies coursework help homework help religious education thesis or dissertation difference written assignment form of ownership business plan thesis formatting help dissertation candide conclusion buy contrast essay
zde se nacházíte:
Úvod > Služby > Inženýrské služby

Inženýrské služby

U staveb, na jejichž projektové přípravě se podílíme, ale také samostatně poskytujeme investorům staveb v ČR a na Slovensku inženýrské služby.

Inženýrské služby

Především (ale nejen) pro infrastrukturní stavby poskytujeme veškeré služby inženýringu a majektoprávní přípravy. Naši experti mají mnohaleté zkušenosti s přípravou staveb a řešením těch nejkomplikovanějších problémů v rámci České a Slovenské republiky.

Naši experti jsou díky zkušenostem z desítek největších infrastrukturních staveb v zemi schopni nabídnout klientům nejlepší možná řešení vedoucí k dotažení všech správních povinností investorské přípravy. Klientům poskytujeme také veškeré služby majetkoprávní přípravy, tj. zajištění věcných břemen, výkupů pozemků, asistenci s dědickými a vyvlastňovacími řízeními a v neposlední řadě vypořádání pozemků po ukončení výstavby.

Typickým výsledkem naší činnosti je:

  • Projednání dokumentace za účelem zisku správního povolení
  • Pravomocné správní rozhodnutí
  • Zajištění smluvních vztahů ke stavbám, pozemkům a sítím
  • Výkupy pozemků a věcná břemena

Činnosti inženýringu a majetkoprávní přípravy poskytují naši odborníci útvaru inženýrské přípravy staveb z pracovišť v Brně, Ostravě, Olomouci a Praze pro Českou republiku a z Banské Bystrice pro Slovensko.

 

 

ředitelka útvaru inženýrské přípravy staveb

Alena Damková

Tel.: +420 733 145 999

E-mail: a.damkova@hbh.cz

Vybrané projekty

Za více než 25 let existence společnosti HBH Projekt jsme klientům odevzdali stovky úspěšně dokončených projektů pokrývající široké spektrum našich služeb.