zde se nacházíte:
Home > Services > Visualization

Visualization

We provide all kinds of visualizations in the construction field. As a supplement to the common project documentation or alone, visualizations serve an explanation of future construction looks, its impacts on landscape or comparing variant solutions. Visualizations are especially valuable when presenting the project to the general public.

Visualization

[Translation in progress] Vizualizace záměrů, staveb a průběhu výstavby slouží jako výborný nástroj pro prezentaci a k pochopení dopadů staveb širokou veřejností bez nutností odborných znalostí stavební dokumentace. Díky moderním technologiím jsme tak schopni vytvořit věrný obraz stavebního záměru před prvním kopnutím do země.

Skutečný stav stávajícího prostředí zachytíme nejčastěji pomocí průletů dronem, pro který disponujeme všemi potřebnými oprávněními úřadu pro civilní letectví.

Silniční stavby jsou charakteristické svou prostorovou rozlehlostí a s tím souvisí úroveň detailů, technologie a časová náročnost zpracování jejich vizuální prezentace. V závislosti na požadavcích zákazníků jsme tak schopni vytvářet modelové animace, zákresy stavebních záměrů do fotografií nebo do videa případně komplexní interaktivní modely pro využití v rámci virtuální reality.

Mezi typické výsledky naší práce patří:

  • Letecké práce (dron)
  • Modely stavebních objektů, procesu výstavby
  • Zákres 3D objektů do fotografie
  • Zákres 3D objektů do videa stávajícího stavu
  • Interaktivní modelové prostředí pro virtuální realitu

Ateliér vizualizací staveb je součástí útvaru projektové přípravy naší společnosti. Díky integraci v rámci společnosti jsme tak schopni nabídnou klientům úzkou spolupráci jednotlivých týmů a spojit projektovou přípravu přímo s vizualizací stavby.

Director of Design Division

Štěpán Svoboda

Phone: +420 602 421 244

E-mail: s.svoboda@hbh.cz

Selected projects

During last 25 years of our company we delivered hundreds of successfuly completed projcets covering broad range of our expertise.